Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fotoaparat Canon EOS 2000D + EF-S 18-135mm IS

Kodi i produktit:
233181
Bayonet:
Canon EF, Canon EF-S
Pesha [g]:
475
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
12 800
Ngjyra:
Zezë
Numri i pikëve të fokusimit:
9

Si të porosisim në Gjirafa50?

829.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 69.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fotoaparati Canon EOS 2000D arrinë imazhe shumë të qarta në sajë të Digital SLR me sensor 24,1 megapiksel CMOS, me përpunues të fuqishëm DIGIC 4+ dhe me sensor 24-megapiksel AOS-C . Shikues optik me 9 pika AF, imazhe të shkëlqyera edhe në ndjeshmëri të ulët të dritës nga ISO 100 në 6400 me shtrirje deri në ISO 12800. Krijoni incizime në Full HD deri në 3 korniza për sekondë. Ekrani 3 "LCD me një kënd shikimi prej 170 °, ku paraqiten imazhet e kapura. Posedon teknologjinë Wi-Fi dhe NFC. Poashtu ka për memories së integruar, e cila mundëson kapjen e imazheve në mënyrë që momentet e çmuara të mos harrohen kurrë. Mbështet formatet RAW dhe JPEG, të cilat mund të transferohen me anë të USB Hi-Speed dhe të paraqiten në një ekran më të madhe në sajë të daljes Mini HDMI. Gjithashtu mbështet Printimin e Drejtpërdrejtë me PictBridge. Gjithsej Ka porte për SD, SDHC ose SDXC. Madhësia e fotoaparatit është 129 x 101.3 x 77.6 mm dhe peshon vetëm 475 g. Ky fotoaparat vjen vjen me një lente të performancës së lartë Canon EF-S 18-135mm IS .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bayonet:
Canon EF, Canon EF-S
Blic të integruar:
Diagonalja e ekranit (inç):
3+
EAN:
8714574657387
Formatet e fajlleve:
JPEG, RAW
Formati i fajlleve audio:
Linare PCM
Formati i videove:
MOV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
22,3
Imazh i kthjellët:
Kodi i prodhuesit:
2728C016
Kompresim të videove :
H.264
Lansuar:
20. 3. 2018
Lartësia e senzorit [mm]:
14,9
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Madhësia e senzorit:
APS-C
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
6000 x 4000
Mbulim i kuadros [%]:
95
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale ISO - video:
6400
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
12 800
Ngjyra:
Zezë
Numri i pikëve të fokusimit:
9
Numri maksimal i imazheve [fps]:
3+
Paketimi:
Trup me një lente
Përmasat [H x W mm]:
129 x 101,3 x 77,6
Pesha [g]:
475
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,1
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
920000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (30p)
Shpejtësia e mbylljes:
1/4000
Sinkronizimi i blicit X-Sync [s]:
1/200
Teknologjia:
Micro USB, mini HDMi, Podpora NFC, Wi-Fi
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Fotoaparat Canon EOS 2000D + EF-S 18-135mm IS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE