Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fotoaparat Canon EOS 2000D, zezë

Kodi i produktit:
233176
Bayonet:
Canon EF, Canon EF-S
Pesha [g]:
475
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
12 800
Ngjyra:
Zezë
Numri i pikëve të fokusimit:
9

Si të porosisim në Gjirafa50?

359.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera dixhitale Canon EOS 2000D SLR Canon paraqet kamerën EOS kompakt dixhitale me një lente me refleks, duke u ofruar të gjithë entuziastëve cilësinë dhe shpejtësinë. Harrojeni për të marrë fotografi me një telefon të mençur dhe merri foto cilësore me EOS 2000D. Procesori më i avancuar i imazhit DIGIC 4+, 24.1 milion piksel sensor, ku fotot e marra paraqiten në ekranin 3 " me prekje. Kjo kamerë mundëson kapjen e videove në Full HD, mbështet teknologjinë Wi-Fi dhe ka një mori karakteristikash të tjera - të gjitha për t'ju ofruar cilësi më të mirë të imazheve. Ngjyra dhe detaje të jashtëzakonshme në çdo foto Canon EOS 2000D me procesorin e imazhit DIGIC 4+ mund të kap imazhe të shkëlqyera me detaje, ngjyra dhe kontrast që me të vërtetë përputhen me realitetin. Një sensor 24,1-megapiksel APS-C, i cili ka qartësinë 19x më të madhe se telefonat e mençur, lejon kapjen e imazheve edhe nën kushte të vështira ndriçimi. Si rezultat, fotot që krijohen mund të tregojnë veçantinë e tyre. E përsosur për kapjen e momenteve spontane Kamera është e përshtatshme për kapjen e të gjitha momenteve të rëndësishme në sajë të fokusimit automatik të saktë dhe të përgjegjshëm. Përveç kësaj, me 3 frame për sekondë, imazhet do të jenë shumë të sakta. Këto aftësi janë të mirëpritura gjatë ndeshjeve sportive apo gjatë lëvizjes. Nëse keni nevojë të krijoni shpejt një foto të përsosur, por nuk i dini cilësimet e duhura, le të veprojë automatikisht skena inteligjente për ju. Çdo gjë është e thjeshtë dhe e lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bayonet:
Canon EF, Canon EF-S
Blic të integruar:
Diagonalja e ekranit (inç):
3+
EAN:
4549292111835
Formatet e fajlleve:
JPEG, RAW
Formati i fajlleve audio:
Linare PCM
Formati i videove:
MOV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
22,3
Imazh i kthjellët:
Kodi i prodhuesit:
2728C001
Kompresim të videove :
H.264
Lansuar:
20. 3. 2018
Lartësia e senzorit [mm]:
14,9
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Madhësia e senzorit:
APS-C
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
6000 x 4000
Mbulim i kuadros [%]:
95
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale ISO - video:
6400
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
12 800
Ngjyra:
Zezë
Numri i pikëve të fokusimit:
9
Numri maksimal i imazheve [fps]:
3+
Paketimi:
Trup
Përmasat [H x W mm]:
129 x 101,3 x 77,6
Pesha [g]:
475
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,1
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
920000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (30p)
Shpejtësia e mbylljes:
1/4000
Sinkronizimi i blicit X-Sync [s]:
1/200
Teknologjia:
Micro USB, mini HDMi, Podpora NFC, Wi-Fi
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Fotoaparat Canon EOS 2000D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE