Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fotoaparat Canon EOS 4000D + EF-S 18-55mm DC Value Up Kit

Kodi i produktit:
233615
Bayonet:
Canon EF, Canon EF-S
Përmasat [H x W mm]:
129 x 101,6 x 77,1
Ndjeshmëria maksimale ISO - video:
6400
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
12 800
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
391.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera dixhitale SLR me Canon EOS 4000D Canon vjen në treg me aparat fotografik dixhital EOS kompakt SLR, duke u ofruar të gjithë entuziastëve pajisjet pa kompromis me cilësi dhe shpejtësi të lartë. Fotot me kualitet të lartë arrihen falë: procesorit të avancuar të imazhit DIGIC 4+, sensorit CMOS 18 megapiksel, kuadro optike me fokus automatik 9 pikësh, shkrepje me shpejtësi të lartë, një numër efektesh dhe filtra krijues - të gjitha që ju ofrojnë fotografitë 18 MP. Canon EOS 4000D është gjithashtu i aftë të kapë video në cilësi Full HD (1080p). Me veprim të shpejtë, mund të incizoni deri në 60 FPS me rezolucion të lartë (720p). Canon EOS 4000D me procesorin e imazhit DIGIC 4+ mund të marrë më shumë dritë nga çdo piksel. Imazhi që rezulton ka përmbajtje të shkëlqyer dinamike dhe ju jep liri kreative.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bayonet:
Canon EF, Canon EF-S
Blic të integruar:
Diagonalja e ekranit (inç):
2.7
EAN:
913011C01392AA
Formatet e fajlleve:
JPEG, RAW
Formati i fajlleve audio:
Linare PCM
Formati i videove:
MOV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
22,3
Imazh i kthjellët:
Kodi i prodhuesit:
3011C013
Kompresim të videove :
H.264
Lansuar:
27. 3. 2018
Lartësia e senzorit [mm]:
14,9
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Madhësia e senzorit:
APS-C
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
5184 x 3456
Mbulim i kuadros [%]:
95
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale ISO - video:
6400
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
12 800
Ngjyra:
Zezë
Numri i pikëve të fokusimit:
9
Numri maksimal i imazheve [fps]:
3+
Paketimi:
Trup me një lente
Përmasat [H x W mm]:
129 x 101,6 x 77,1
Pesha [g]:
436
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
18+
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
230 000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (30p)
Shpejtësia e mbylljes:
1/4000
Sinkronizimi i blicit X-Sync [s]:
1/200
Teknologjia:
Mini HDMi, USB, Wi-Fi
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Fotoaparat Canon EOS 4000D + EF-S 18-55mm DC Value Up Kit edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE