Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat digjital Canon EOS 760D

Kodi i produktit:
194851
Bayonet:
Canon EF, Canon EF-S
Përmasat [H x W mm]:
131,9 × 100,9 × 77,8
Ndjeshmëria maksimale ISO - video:
6 400
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

1433.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 119.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fotoaparati digjital Canon EOS 760D ofron një foto të kualitetit të lartë me rezolucion prej 24.2 MP. Madhësia maksimale e fotos mund të arrijë 6000 x 4000 px. Autofokusi i llojit Hybrid CMOS AF III mund të fotografojë çdo gjë në detaje. Ju mund të dërgoni foto në telefonin e mençur apo tabletin tuaj përmes teknologjive Wireless dhe NFC EOS 760 D. Mund të xhirojë video në kualitetin Full HD, si dhe bën ruajtjen e imazheve në kartela të memories të llojeve SD, SDHC dhe SDXC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bayonet:
Canon EF, Canon EF-S
Blic të integruar:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
2134420259439
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4, RAW
Formati i fajlleve audio:
AAC
Formati i videove:
MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
22,3
Imazh i kthjellët:
Kodi i prodhuesit:
0021C012
Kompresim të videove :
H.264
Lansuar:
15 Korrik 2016
Lartësia e senzorit [mm]:
14,9
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Madhësia e senzorit:
APS-C
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
6000 x 4000
Mbulim i kuadros [%]:
100
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale ISO - video:
6 400
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Ngjyra:
Zezë
Numri i pikëve të fokusimit:
19
Numri maksimal i imazheve [fps]:
5
Paketimi:
Trup me një lente
Përmasat [H x W mm]:
131,9 × 100,9 × 77,8
Pesha [g]:
565
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,2
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1 040 000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (30p)
Shpejtësia e mbylljes:
1/4000
Sinkronizimi i blicit X-Sync [s]:
1/200
Teknologjia:
Mikrofon i jashtëm, mini HDMI, USB
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Fotoaparat digjital Canon EOS 760D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE