Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamerë Canon EOS 250D + lente 18-55mm f / 3.5-5.6 III + çantë CB-SB130 + kartë e memories 16GB

Kodi i produktit:
259402
Bayonet:
Canon EF, Canon EF-S
Pesha [g]:
449
Ndjeshmëria maksimale ISO - video:
12 800
Ngjyra:
Zezë
Numri i pikëve të fokusimit:
9

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
782.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 65.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon po lanson një kamerë digjitale kompakte SLR të serisë EOS që ofron pajisje pa kompromise, cilësore dhe shpejtësi për të gjithë entuziastët. Kjo mrekulli e vogël dhe kompakte kombinon funksionet dhe pajisjet e kamerave më të mira kompakte dhe digjitale SLR në një lidhje ideale. Kamera gjithashtu vjen me lente Canon EF-S 18-55mm f / 3.5-5.6 DC III, një çantë për kamerë, lente, aksesorë, dhe një kartë të memories me kapacitet 16 GB. Qendra e Canon EOS 250D është procesori i imazhit DIGIC 8, i cili mund të arrijë edhe më shumë nga çdo piksel. Imazhi që rezulton ka zhurmë më të ulët dhe përmbajtje të shkëlqyer dinamike dhe ju jep liri më kreative, madje edhe në dritë të ulët. Senzori CMOS 24.1 milionë ju mundëson të kapni çdo detaj. Gjithashtu, kamera përmban një ekran LCD të madh 3 " që mund të rrotullohet në çdo kënd. Kjo ju lejon të shprehni lehtësisht synimet tuaja kreative dhe të krijoni të shtëna të përkryera nga kënde krejtësisht të ndryshme. Kamera mbështet Wi-Fi, Bluetooth, RAW, JPEG, printim direkt dhe kartë micro SD. Ajo ka një bateri litium-ion LP-E17. Dimesnionet e saj janë 122.4 x 92.6 x 69.8 mm dhe peshon përafërsisht 449 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bayonet:
Canon EF, Canon EF-S
Blic të integruar:
Diagonalja e ekranit (inç):
3+
EAN:
8714574661490
Ekran i palueshëm / lëvizshëm:
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, RAW
Formati i fajlleve audio:
AAC, PCM lineare
Formati i videove:
MOV, MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
22,3
Imazh i kthjellët:
Kodi:
3454C010
Kompresim të videove: :
H.264
Lansuar:
16. 4. 2019
Lartësia e senzorit [mm]:
14,9
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
6000 x 4000
Mbulim i kuadros [%]:
95
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale ISO - video:
12 800
Ngjyra:
Zezë
Numri i pikëve të fokusimit:
9
Numri maksimal i imazheve [fps]:
5
Paketimi:
Trup me një lente
Përmasat [H x W mm]:
122,4 x 92,6 x 69,8
Pesha [g]:
449
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,1
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1 040 000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
3240 x 2160 (25fps)
Shpejtësia e mbylljes:
1/4000
Sinkronizimi i blicit X-Sync [s]:
1/200
Teknologjia:
Për mikrofon, microUSB, miniHDMI
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Kamerë Canon EOS 250D + lente 18-55mm f / 3.5-5.6 III + çantë CB-SB130 + kartë e memories 16GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE