Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Nikon D3500 + 18-105mm

Kodi i produktit:
245413
Bayonet:
Nikon F (me lente AF)
Përmasat [H x W mm]:
124 x 97 x 69,5
Ndjeshmëria maksimale ISO - video:
25600
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25600
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

646.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 53.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nikon D3500 është kamerë digjitale me një lens e cila do ju ofroj mundësinë për të kapur të gjitha momentet e rëndësishme të jetës tuaj me detaje të bukura, ngjyra realistike dhe kualitet kristal të pastër ashtu siç i shihni me sy. Kamera vjen e pajisur me senzorin CMOS SLR i cili kap 24.78 milion piksela, ka ISO nga 100 deri në 25,600 për të shkrepur fotografi të përsosura në çdolloj ndriçimi, mban ekranin me madhësi 3", kualitet Full HD dhe 170 ° kën shikimi, mban baterinë EN-EL14a që mund ta rimbushni si dhe në pako me të vjen dhe lensi AF-S DX 18-105mm VR.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bayonet:
Nikon F (me lente AF)
Blic të integruar:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4960759150141
Formatet e fajlleve:
JPEG, NEF
Formati i fajlleve audio:
Linare PCM
Formati i videove:
MOV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
23,5
Imazh i kthjellët:
Kodi i prodhuesit:
VBA550K003
Kompresim të videove: :
H.264, MPEG-4
Lansuar:
24. 9. 2018
Lartësia e senzorit [mm]:
15.6
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Madhësia e senzorit:
APS-C
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
6000 x 4000
Mbulim i kuadros [%]:
95
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale ISO - video:
25600
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25600
Ngjyra:
Zezë
Numri i pikëve të fokusimit:
11mm
Numri maksimal i imazheve [fps]:
5
Paketimi:
Trup me një lente
Përmasat [H x W mm]:
124 x 97 x 69,5
Pesha [g]:
415
Prodhuesi:
Nikon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24.2
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
921 000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (60p)
Shpejtësia e mbylljes:
1/4000
Sinkronizimi i blicit X-Sync [s]:
1/200
Teknologjia:
Bluetooth, HDMI - C, micro USB

Bashkangjitja Kamerë Nikon D3500 + 18-105mm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE