Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat digjital Canon EOS 750D

Kodi i produktit:
167766
Bayonet:
Canon EF, Canon EF-S
Përmasat [H x W mm]:
131,9 × 100,7 × 77,8
Ndjeshmëria maksimale ISO - video:
6 400
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

819.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 68.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fotoaparati digjital CANON EOS 750D ofron imazhe të kualitetit të lartë. Ka një rezolucion prej 24.2 MP ndërsa i përket xhirimit, mund të xhirojë deri në kualitetin FULL HD 1920 x 1080. Videot mund t'i ruani në formation HD MP4, i cili është ideal për shpërndarje online. Procesori i fuqishëm i imazhit dhe senzori CMOS ofrojnë foto të detajuara dhe me ngjyra natyrale. Përmes teknologjisë Cannon Connect Station, ju mund t'i shpërndani fotot tuaja në website, rrjete sociale etj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bayonet:
Canon EF, Canon EF-S
Blic të integruar:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
8714574627908
Ekran i palueshëm / lëvizshëm:
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4, PCM, RAW
Formati i fajlleve audio:
AAC
Formati i videove:
MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
22,3
Imazh i kthjellët:
Kodi i prodhuesit:
0592C018
Kompresim të videove :
H.264
Lansuar:
5 Mars 2015
Lartësia e senzorit [mm]:
14,9
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Madhësia e senzorit:
APS-C
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
6000 x 4000
Mbulim i kuadros [%]:
100
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale ISO - video:
6 400
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Ngjyra:
Zezë
Numri i pikëve të fokusimit:
19
Numri maksimal i imazheve [fps]:
5
Paketimi:
Trup
Përmasat [H x W mm]:
131,9 × 100,7 × 77,8
Pesha [g]:
580
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,2
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1 040 000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (30p)
Shpejtësia e mbylljes:
1/4000
Sinkronizimi i blicit X-Sync [s]:
1/200
Teknologjia:
Mikrofon i jashtëm, mini HDMI, USB
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Fotoaparat digjital Canon EOS 750D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE