Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fotoaparat Canon EOS 77D (Body)

Kodi i produktit:
208402
Bayonet:
Canon EF, Canon EF-S
Prodhuesi:
Canon
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Ngjyra:
Zezë
Numri i pikëve të fokusimit:
45

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
789.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 65.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përjetojeni fokusimin më të shpejtë AF prej 0.03 sekondash. Modeli EOS 77D karakterizohet me procesorin e imazhit DIGIC 7, i cili ofron shpejtësi të lartë sikurse ISO 25600. Po ashtu, me këtë procesor do të bëni fotografi të bukura dhe xhirime me zhurmë minimale dhe dridhje shumë të vogël të aparatit. Me sistemin Dual Pixel CMOS AF fokusi mund të vendoset për 0.03 derisa jeni duke fotografuar në Live View mode. Me këtë aparat mund të realizoni edhe xhirime Time Lapse dhe HDR.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bayonet:
Canon EF, Canon EF-S
Blic të integruar:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4549292083583
Ekran i palueshëm / lëvizshëm:
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV, RAW
Formati i fajlleve audio:
Linare PCM
Formati i videove:
MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
22,3
Imazh i kthjellët:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 040
Kodi i prodhuesit:
1892C003
Kompresim të videove :
H.264
Lartësia e senzorit [mm]:
14,9
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Madhësia e senzorit:
APS-C
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
6000 x 4000
Mbulim i kuadros [%]:
100
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Ngjyra:
Zezë
Numri i pikëve të fokusimit:
45
Numri maksimal i imazheve [fps]:
6
Paketimi:
Trup
Përmasat [H x W mm]:
131,0 x 99,9 x 76,2
Pesha [g]:
540
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,2
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1 040 000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (50p)
Senzor stabilizues optik:
Shpejtësia e mbylljes:
1/4000
Sinkronizimi i blicit X-Sync [s]:
1/200
Status display:
Teknologjia:
Mini HDMi, USB 2.0, port për mikrofon, port për kufje
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Fotoaparat Canon EOS 77D (Body) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE