Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lente për celularë Black Eye HD për celularë, Wide Angle + HD

Kodi i produktit:
210887
EAN:
6430055450422
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WA002
Prodhuesi:
Black Eye
Ueb-i i prodhuesit:
Black-eye.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 10.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Black Eye HD është një lente e dizajnuara posaçërisht për t'u përdorur me celularë dhe tablet. Black Eye përfshin një lente, Wide Angle HD, me kënde pamore prej 160 shkallë, e cila është ideale për të fotografuar natyrën, jetën apo edhe për selfie. Në pako përfshihet: Lenteja Wide Angle HD Kapak për lente Kapësja për lente Cohë mikrofibre

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6430055450422
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WA002
Prodhuesi:
Black Eye
Ueb-i i prodhuesit:
Black-eye.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE