Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Aparat profesional SONY ALPHA - A77M2Q, + lensë 16 -50 mm i zi

Kodi i produktit:
154253
Bayonet:
Sony A
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4905524979299
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

1846.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 153.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Aparat profesional me pasqyrë transkulente prodhuar nga kompania Sony me model ALPHA A77M2, ofron fotografi me kualitet të lartë 24.3 MP Exmor të cilat mundësohen nga teknologjia Transculent Mirror, procesori BIONZ X dhe CMOS sensori. Aparati në këtë model ka mundësuar stabilizues të fotove përkrahur nga ISO 100 deri 25600 me kualitet Full HD si të fotografisë si të videos. Kamera ka ekran me diametër 3'' i cili rrotullohet për 180 shkallë i cili ka rezolucion 1228 MP. Aparati SONY ka të integruar port USB 2.0, port HDMI dhe ka WIFI NFC teknologji që mundëson lidhje me pajisjet tuaja telefonike apo laptop-ët, aparati punon në bazë të baterive LI-ion me kapacitet 1650 mAH. Aparati mundëson kapjen e 12 imazheve për sekondë dhe mundëson kapjen e çfarëdo ambienti që ju dëshironi me anë të lens-it të integruar me diametër 16 - 50 mm. Ka dimensione 142.6 x 104.2 x 80.9 mm dhe peshon vetë 647 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bayonet:
Sony A
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4905524979299
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
23,5
Kodi i prodhuesit:
ILCA77M2Q.CEC
Lansuar:
12 Qershor 2014
Lartësia e senzorit [mm]:
15,6
Mediat incizuese:
Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Paketimi:
Trup me një lente
Pesha [g]:
647
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,3
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Aparat profesional SONY ALPHA - A77M2Q edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE