Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë GoPro HERO7, bardhë

Kodi i produktit:
434795kom
Aspekt 16:9:
Lansuar:
21. 9. 2018
Stabilizues imazhi:
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080
Prodhuesi:
GoPro

Si të porosisim në Gjirafa50?

271.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ndani përvoja dhe krijoni kujtime me GoPro Hero 7. Kjo kamerë e qëndrueshme ndaj ujit (në thellësi deri në 10m) është e përsosur për çdo aventurë tuajën. Përdoret lehtë përmes klikimeve në ekran. Përmes saj ju mundeni të xhironi video me rezolucion Full HD 1920 x 1080 pikselë gjatë aktiviteteve si skijimi, zhytja apo vrapimi dhe mund të bëni fotografi cilësore me rezolucion 10MP. Me opsionin Burst mode ju mund të bëni deri në 15 fotografi për sekondë. Xhirimi dhe fotografitë mund të bëhen vertikalisht në opsionin portret.

Kamera përfshin poashtu kohëmatës për fotografi. Çka e bën më të veçantë atë është kontrollimi i saj përmes zërit ku ju i jepni urdhërin për fotografi duke thënë ‘’GoPro, take a photo’’ dhe urdhërin për video ‘’GoPro, start recording’’. Përmbajtja e saj mund të shkarkohet në telefon automatikisht. Përfshin poashtu mbajtës dhe përforcues.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 16:9:
EAN:
818279022995
Ekran me prekje (touch):
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Jashtme:
Kodi:
CHDHB-601-RW
Lansuar:
21. 9. 2018
Lloji i kamerës:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Mediat incizuese:
MicroSD
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
GoPro
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE