Mbajtës për kamerë XSories U-Shot Deluxe Leather, i argjendtë/kafe

Kodi i produktit:
257550
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
490
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal [kg]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
490
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal [kg]:
3
Kodi:
USHL/SIL
Lansuar:
3. 4. 2019
Lartësia [mm]:
180
Lloji i mbajtësit:
Selfie
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
Xsories
Ueb-i i prodhuesit:
Xsories.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE