Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fotoaparat Fujifilm Instax mini 70, i zi

Kodi i produktit:
INSTAX13
EAN:
4547410321876
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16513877
Lloji i baterisë:
CR2
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
129.00 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.75 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4547410321876
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16513877
Lloji i baterisë:
CR2
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
99.2×113.7×53.2
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
281
Prodhuesi:
Fujifilm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE