Kamerë GoPro HERO7, e bardhë

Kodi i produktit:
244181
Aspekt 16:9:
Lansuar:
21. 9. 2018
Stabilizues imazhi:
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080
Prodhuesi:
GoPro

Si të porosisim në Gjirafa50?

277.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.12 € në muaj

Përshkrimi i produktit

I papërshkueshëm nga uji, i qëndrueshëm dhe ekran intuitiv me prekje

Ndajeni eksperiencat të cilat nuk mund t'i kapni me telefon. HERO7 White është i qëndrueshëm, i papërshkueshëm nga uji deri në 10 metra thellësi dhe mban ekranin intuitiv në mënyrë që të kapni imazhe dhe video të pastërta dhe të mos ju humb asnjë moment i rëndësishëm.

Sorry, the description of the image is missing.

Video Full HD dhe fotografi me 10 megapiksela

HERO7 White inçizon me kualitet Full HD. Inçizoni video në formatin unik "time lapse" që i kthen aventurat e gjata në momente të jashtëzakonshme. Poashtu arrini të kapni fotografi kristal të pastërta me rezolucion prej 10 megapikselash si dhe të kapni momente kyçe nëpërmjet opsionit "Burst" që kap 15 fotografi në sekond.

Sorry, the description of the image is missing.

Video stabilizues dhe inçizim vertikal

Thuani lamtumirë videove lëkundëse. HERO7 White inçizon video stabile qofshit duke skijuar, zhytur në thellësi apo duke vrapuar me qenin në oborr. Inçizoni videot në formatin "Portrait" për të nxjerrur snape dhe storie të Instagramit të përsosura.

Sorry, the description of the image is missing.

Opsioni "Timer" dhe kontrolli me zë

Opsioni "Timer" e bënë të lehtë shkrepjen e selfie-ve apo fotografive në grup që i përfshinë të gjithë. Poashtu, kontroll të lehtë ju ofrojnë komandot me zë me të cilat mund të shkrepni fotografi apo të inçizoni video pa pasur nevojë t'i shtypni butonat me dorë.

Sorry, the description of the image is missing.

Aplikacioni GoPro

Të gjitha të dhënat shkarkohen nga GoPro dhe ngarkohen automatikisht në celularin tuaj nëpërmjet aplikacionit. Ndarja e momenteve dhe aventurave do të jetë gjithmonë e lehtë.

Sorry, the description of the image is missing.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 16:9:
EAN:
818279022995
Ekran me prekje (touch):
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Jashtme:
Kodi i prodhuesit:
CHDHB-601-RW
Lansuar:
21. 9. 2018
Lloji i kamerës:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Mediat incizuese:
MicroSD
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
GoPro
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Bashkangjitja Kamerë GoPro HERO7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE