Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamerë Nikon D7500 + 18-140 VR

Kodi i produktit:
238497
Bayonet:
Nikon F (me lente AF)
Pesha [g]:
720
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25600
Ngjyra:
Zezë
Numri i pikëve të fokusimit:
51

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,599.50 
Ju kurseni : 240.00   (15%)
1359.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 113.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nikon D7500 është kamerë digjitale e kualiteti të lartë që kombinon dizajnin e bukur, përdorimin e lehtë dhe teknologjinë më të fundit me karakteristikat e saja për t'ju mundësuar që të kapni fotografitë më të bukura dhe të inçizoni momentet më të rëndësishme. Me madhësinë kompakte kamera është shoqëruesi i përsosur në çdo vend që shkoni.

Kamera është pajisur me senzorin CMOS që mban 20.9 megapiksela dhe arrinë ndjeshmëri nag 200 deri në 25,600 ISO, ka të integruar ekranin me prekje (touch) LCD me madhësi 3.2", mban portet microUSB, microHDMI-D dhe hapësirën SDHC për lidhje me pajisje tjera dhe mban baterinë me kapacitet prej 1400 mAh

Pos kësaj, kamera ka ngjyrë të zezë dhe në pako me të vjen lensi 18-140 VR.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bayonet:
Nikon F (me lente AF)
Blic të integruar:
Diagonalja e ekranit (inç):
3.2
Ekran i palueshëm / lëvizshëm:
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV, PCM, RAW
Formati i fajlleve audio:
AAC, PCM lineare
Formati i videove:
MOV, MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
23,5
Imazh i kthjellët:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1400
Kodi:
VBA510K002
Kompresim të videove: :
H.264, MPEG-4
Lansuar:
19. 6. 2018
Lartësia e senzorit [mm]:
15,7
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
5568 x 3712
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale ISO - video:
12 800
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25600
Ngjyra:
Zezë
Numri i pikëve të fokusimit:
51
Numri maksimal i imazheve [fps]:
8
Paketimi:
Trup me një lente
Përmasat [H x W mm]:
135,5 x 104 x 72,5
Pesha [g]:
720
Prodhuesi:
Nikon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20.9
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
922 000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
3840 x 2160 (30p)
Shpejtësia e mbylljes:
1/8000
Sinkronizimi i blicit X-Sync [s]:
1/250
Status display:
Teknologjia:
Mini HDMi

Bashkangjitja Kamerë Nikon D7500 + 18-140 VR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE