Kamerë për veturë Niceboy Q5, 12 000 000 piksel, 2.7", Full HD, 64GB

Kodi i produktit:
212749
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,7
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Shtrirja maksimale [°]:
170
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
12 000 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

108.50 
Ju kurseni : 39.00   (36%)
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
36% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kamerë për veturë ka një ekran 2.7 inç me rezolucion Full HD prej 1920 x 1080. Me një cilësi të plotë HD, mund t'i zbulosh lehtësisht të gjitha detajet, siç janë targat e automjeteve të tjera, shenjat e rrugëve dhe më shumë. Kamera gjithashtu mund të përballojë kushtet me pak dritë ose gjatë natës, në sajë të sistemit të shkrepjes së natës. Përveç kësaj, vlen të përmendet edhe këndi i gjerësisë prej 170 °, që siguron që kurrë nuk do të humbni ndonjë veprim në një zonë të gjerë para automjetit. Është e pajisur me sensorin e zbulimit të lëvizjes, i cili mund të regjistrojë çdo lëvizje dhe të regjistrojë edhe kur ju jeni larg. Gjithashtu posedon edhe G - sensorin i cili regjistron drejtimin e vozitjes tuaj dhe mund të mbyllë menjëherë regjistrimin në rast të ndonjë goditjeje. Si rezultat, ju gjithmonë do të keni dëshmi që janë të mbyllura automatikisht për të qenë të mbrojtura nga mbishkrimi ose fshirja. Në të njëjtën kohë, ju tregon edhe kohën kur ka ndodhur aksidenti. Së bashku me kamerën, në paketë përfshihen edhe një kabëll USB për mbushjen e kamerës si dhe mbushësi i kamerës për makinë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,7
EAN:
8594182422900
Formati i fotografive:
4032 x 3024
Formati i kompresimit të videove:
H.264, MOV
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
Q5
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Niceboy
Rezolucioni i imazheve [Mpx]:
12
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
12 000 000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080
Shtrirja maksimale [°]:
170
Teknologjia:
HDMI, USB 2.0

Bashkangjitja Kamerë për veturë Niceboy Q5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE