[OUTLET] Kamerë për veturë TrueCam A4

Kodi i produktit:
157312b13
Diagonalja e ekranit ["]:
2.7
EAN:
85941753501737
Full HD:
Kodi i prodhuesit:
8594175350173
Lloji i kamerës:
Për makinë

Si të porosisim në Gjirafa50?

[OUTLET] PRODUKTI NUK ËSHTË I PËRDORUR, POR VJEN ME PAKO TË HAPUR
115.50 
Ju kurseni : 30.00   (26%)
85.50 € * Përfshirë TVSH-në
26% Zbritje Outlet
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

***SHËNIM: PRODUKTI ËSHTË I PËRDORUR, VJEN ME PAKO ORIGJINALE DHE ME AKSESORË TË PLOTË. KAMERA KA 3 MUAJ GARANCION.***

TrueCam A4 është kamerë dixhitale e përsosur për çdo makinë, e cila shërben për incizimin e trafikut dhe aksidenteve përrreth jush.

Kamera TrueCam është e pajisur me senzor tejet të ndjeshëm CMOS 3MP e cila lejon kapjen e imazheve me kualitet Full HH, rezolucion 1920 x 1080 piksel, me 30 imazhe për sekondë dhe me shtrirje shikimi më të gjërë sesa kamerat me lente standarde. Kjo kamerë mund të incizoj video, të shkrep fotografi dhe t’i ruan ato në karta të memories microSD apo SDHC me kapacitet maksimal deri në 32GB (karta nuk është e përfshirë në pako).

Pjesë e kësaj kamerë janë edhe ekrani me ngjyra LCD 2.7, në të cilin ju mund t’i rishihni të gjitha imazhet e kapura dhe senzorët për detektim të lëvizjes. Poashtu, kjo kamerë posedon portet USB e HDMI, si dhe bateri rimbushëse Li-Ion me kapacitet 250mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
2.7
EAN:
85941753501737
Full HD:
Kodi i prodhuesit:
8594175350173
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit:
CMOS
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [mm]:
99 x 49 x 37
Prodhuesi:
TrueCam
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
3,000,00
Slot për kartë memorie:
MicroSD, MicroSDHC
Teknologjia:
HDMI, USB 2.0

Bashkangjitja [OUTLET] Kamerë për veturë TrueCam A4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE