Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për veturë TrueCam A7S

Kodi i produktit:
177443
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,7
Lloji i kamerës:
Për makinë
Shtrirja maksimale [°]:
130
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
2560 x 1080 (30fps)
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
4 000 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

185.50 
Ju kurseni : 21.00   (11%)
164.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera A5S është kamerë e fuqishme dhe tejet profesionale, me rezolucion HD 2560 x 1080p 30 fps, e përshtatshme për veturë, që mund të përdoret në raste të aksidenteve rrugore. Kamera ka dhe ekran LCD me diagonale 2.7". Kamera posedon një bateri e cila ka kapcitet prej 400 mAh dhe fuqi prej 12 dhe 24 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
3
EAN:
8594175350562
Formati i kompresimit të videove:
H.264
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
TRUECAMA7S
Lansuar:
3 Shtator 2015
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
103 x 51 x 40
Prodhuesi:
TrueCam
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
4 000 000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
2560 x 1080 (30fps)
Shtrirja maksimale [°]:
130
Teknologjia:
HDMI, USB 2.0

Bashkangjitja Kamerë për veturë TrueCam A7S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE