Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Xiaomi Yi Dashboard, e hirtë

Kodi i produktit:
192090
Apertura maksimale e lentes:
1,8
Lloji i kamerës:
Për makinë
Teknologjia:
Micro USB, WiFi
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
3 000 000
Prodhuesi:
Xiaomi

Si të porosisim në Gjirafa50?

85.50 
Ju kurseni : 11.00   (13%)
74.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamerë unike për veturë Xiaomi Yi është e përkryer të përdoret në udhëtime. Sinjali audio mund të ju njoftoj për ndonjë rrugë apo vend për pushim, automjetin duke u afruar përballë jush, apo në ndonjë situatë tjetër në veturën tuaj. Kjo është shumë e përshtatshme gjatë aksidenteve në trafik për të xhiruar se çfarë ka ndodhur në të vërtetë. WDR kamera ofron pamje të sofistikuara dhe qartësi në imazhe. Xhirimet bëhen në HD, 1080 p me 60 fps, dhe rezolucioni i saj është 2K me 30 fps. Ekran LCD me diagonale 2.7" dhe shtrirje deri në 165 shkallë. Dimensionet janë 74 x 19.4 x 52.4 mm dhe peshon 74 g.


Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
1,8
Apertura minimale e lentes:
1,8
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,7
EAN:
8594182422351
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
Car-s
Lansuar:
31 Maj 2016
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Hiri
Përmasat (mm):
74 x 19,4 x 52,4
Prodhuesi:
Xiaomi
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
3 000 000
Teknologjia:
Micro USB, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Yitechnology.com

Bashkangjitja Kamerë Xiaomi Yi Dashboard edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE