Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë e memories Kingston CompactFlash Canvas Focus 128GB 150MB/s

Kodi i produktit:
252082
EAN:
740617281446
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi:
CFF/128GB
Lansuar:
12. 1. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo kartë e memories është ideale për krijuesit e përmbajtjeve që përdorin kamera digjitale SLR ose kamera të tjera kompakte. Ju mund të siguroheni se memoriet tuaja do të jenë të sigurta kur shkoni për të fotografuar ose për të xhiruar. Focus Canvas vjen në disa kapacitete kështu që ju gjithmonë keni hapësirë ??të mjaftueshme për të kapur regjistrimin apo fotot. Kartat testohen për të qenë të qëndrueshme, kështu që mund t'i merrni me vete kudo, duke ditur se fotot, videot ose të dhënat e tjera do të mbrohen. Kjo kartë kompakte e memories ka kapacitet 128 GB. Ofron ndërfaqe UDMA 7 për transferimin e të dhënave me shpejtësi të lartë dhe specifikim VPG 65, i cili garanton një shpejtësi minimale regjistrimi të videove prej 65 MB / s. Karta arrin shpejtësi të leximit të të dhënave deri në 150 MB / s dhe të shkrimit të të dhënave deri në 130 MB / s. Karta është ideale për regjistrimin e videove 4K.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617281446
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi:
CFF/128GB
Lansuar:
12. 1. 2019
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Vendi i origjinës:
Guatemala

Bashkangjitja Kartë e memories Kingston CompactFlash Canvas Focus 128GB 150MB/s edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE