Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë e memories Kingston CompactFlash Canvas Focus 256GB 150MB/s

Kodi i produktit:
252083
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
256
Kodi:
CFF/256GB
Lansuar:
12. 1. 2019
Prodhuesi:
Kingston

Si të porosisim në Gjirafa50?

123.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kartë e memories është ideale për krijuesit e përmbajtjeve që përdorin kamera digjitale SLR ose kamera të tjera kompakte. Ju mund të siguroheni se memoriet tuaja do të jenë të sigurta kur shkoni për të fotografuar ose për të xhiruar. Focus Canvas vjen në disa kapacitete kështu që ju gjithmonë keni hapësirë ??të mjaftueshme për të kapur regjistrimin apo fotot. Kartat testohen për të qenë të qëndrueshme, kështu që mund t'i merrni me vete kudo, duke ditur se fotot, videot ose të dhënat e tjera do të mbrohen. Kjo kartë kompakte e memories ka kapacitet 256 GB. Ofron ndërfaqe UDMA 7 për transferimin e të dhënave me shpejtësi të lartë dhe specifikim VPG 65, i cili garanton një shpejtësi minimale regjistrimi të videove prej 65 MB / s. Karta arrin shpejtësi të leximit të të dhënave deri në 150 MB / s dhe të shkrimit të të dhënave deri në 130 MB / s. Karta është ideale për regjistrimin e videove 4K.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
256
Kodi:
CFF/256GB
Lansuar:
12. 1. 2019
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartë e memories Kingston CompactFlash Canvas Focus 256GB 150MB/s edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE