Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie MicroSDHC Kingston + adapter SD, 32 GB

Kodi i produktit:
82709
EAN:
740617175011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDC4/32GB
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Kingston është lidere sa i përket prodhimit të produkteve dhe aksesorëve të ndryshëm, ndërsa kësaj radhe sjellë kartën në fjalë e cila falë kapacitetit dhe shpejtësisë mund të përdoret edhe në kamerat moderne digjitale. Kryesisht kartat e tilla përdoren në pajisjet kompakte si fotoaparatet, celularët dhe pajisjet PDA, por ato mund t’i përdorni edhe në një kompjuter standard. Kapacitet i kësaj karte është 32 GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617175011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDC4/32GB
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia minimale shkruese:
Klasa 4 (4MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartë memorie MicroSDHC Kingston + adapter SD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE