Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Transcend micro SDHC, 8 GB, Klasa 10

Kodi i produktit:
93018
EAN:
7605578178958
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
8
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
TS8GUSDHC10

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Falë performancës së lartë dhe çmimit të përballueshëm, kartat e prodhuara nga kompania Transcend janë më të popullarizuarat. Kartat janë të ndara sipas shpejtësisë, të cilat garantojnë minimum të shpejtësisë së transmetimit – Class 2 (minimumi 2MB/s), Class 4 (4MB / s), Class 6 (6MB / s) dhe Class 10 (10MB / s). Informacioni për minimumin e shpejtësisë së transferit është i rëndësishëm për incizimin e videove. Ato përdoren për telefona, tablet, kamera digjitale apo pajisje PDA. Karta ka kapacitet prej 8 GB si dhe ka shpejtësi të garantuar të transferimit prej 10 MB / s. Ajo është plotësisht e përputhshme me standardet SD 3.0 dhe ECC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578178958
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
8
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
TS8GUSDHC10
Lansuar:
14 Qershor 2011
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Transcend
Shpejtësia minimale shkruese:
Klasa 10 (10MB/s)
Vendi i origjinës:
Switzerland

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE