Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie SD Transcend, 2 GB

Kodi i produktit:
111189
EAN:
760557801436
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2
Kodi i prodhuesit:
TS2GSDC
Lansuar:
17 Korrik 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories SD nga Transcend janë shumë të popullarizuara falë performancës së shkëlqyer dhe çmimit të arsyeshëm. Kjo kartë ka kapacitet prej 2 GB, dhe është posaçërisht e dobishme për pajisjet të cilat nuk përkrahin specifikat moderne SDHC apo SDXC. Kjo kartë memorie është e përshtatshme për kamera digjitale, MP3 apo pajisje PDA. Ajo mund të përdoret edhe në kompjuter standard, mirëpo duhet të keni adapterin e përshtatshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
760557801436
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
2
Kodi i prodhuesit:
TS2GSDC
Lansuar:
17 Korrik 2012
Prodhuesi:
Transcend

Bashkangjitja Kartë memorie SD Transcend edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE