Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie SDHC SanDisk, Klasa 4, 32GB

Kodi i produktit:
67984
EAN:
6196590585004
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDSDB-032G-B35
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

San Disk Extreme është kartë SDHC me kapacitet të lartë prej 32GB dhe shërben për ruajtjen e sasive të mëdha të të dhënave. Kjo kartë është e përshtatshme për përdorim në kamerat digjitale, videokamera, MP3 dhe pajisje tjera të përshtatshme për këtë format. Sa i përket shpejtësisë së transferit, kjo kartë bën pjesë në Klasën 4 të kartave që ofrojnë shpejtësi të shkrimit prej 4.5 MB / s dhe shpejtësi prej 7 MB / s për leximin e të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6196590585004
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDSDB-032G-B35
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
SanDisk
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë memorie SDHC SanDisk edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE