Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SDHC SanDisk Ultra, UHS-I, 32GB

Kodi i produktit:
182734
EAN:
619659136611
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDSDUNC-032G-GN6IN

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SanDisk Ultra është kartë memorie SDHC me kapacitet të lartë prej 32GB dhe shërben për ruajtjen e sasive të mëdha të të dhënave. Kjo kartë është e përshtatshme për përdorim në kamerat digjitale, PDA, laptop, telefona mobil dhe pajisje tjera të ngjashme. Për më tepër SanDisk Ultra bën pjesë në kategorinë e kartave me shpejtësi UHS-1 gjë që iu mundëson që të regjistroni të dhënat tuaja me shpejtësi të jashtëzakonshme e cila mund të arrijë deri në 80 MB / s. Dimensionet e kësaj kartele janë 24 x 32 x 2.1 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659136611
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDSDUNC-032G-GN6IN
Lansuar:
5 Dhjetor 2015
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë memorie SDHC SanDisk Ultra edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE