Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie SDHC Transcend (Klasa 10), 16 GB

Kodi i produktit:
111197
EAN:
7605578172468
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
TS16GSDHC10

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 
Ju kurseni : 2.00   (21%)
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Falë performancës së lartë dhe çmimit të përballueshëm, kartat e prodhuara nga kompania Transcend janë më të popullarizuarat. Kartat janë të ndara sipas shpejtësisë, të cilat garantojnë minimum të shpejtësisë së transmetimit – Class 2 (minimumi 2MB/s), Class 4 (4MB / s), Class 6 (6MB / s) dhe Class 10 (10MB / s). Kjo kartë është e përshtatshme për përdorim me telefona, tablet, kamera digjitale apo pajisje PDA. Ajo ka kapacitet prej 16 GB si dhe ka shpejtësi të garantuar të transferimit prej 10 MB / s. Karta është plotësisht e përputshme me standardet SD 3.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578172468
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
TS16GSDHC10
Lansuar:
17 Korrik 2012
Prodhuesi:
Transcend
Shpejtësia minimale shkruese:
Klasa 10 (10MB/s)

Bashkangjitja Kartë memorie SDHC Transcend (Klasa 10) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE