Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Transcend SDHC Klasa 10, 4GB

Kodi i produktit:
111192
EAN:
7605578172222
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4
Kodi i prodhuesit:
TS4GSDHC10
Lansuar:
17 Korrik 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo memorie operative është e përbërë nga teknologji të avancuara që sigurojnë kualitet të lartë dhe shpejtësi të lartë të transferimit të të dhënave. Me këtë kapacitet të lartë që ka, ky model është i përshtatshëm për fotografi të vëllimeve të mëdha, video, muzikë dhe të dhëna tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578172222
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4
Kodi i prodhuesit:
TS4GSDHC10
Lansuar:
17 Korrik 2012
Prodhuesi:
Transcend
Shpejtësia minimale shkruese:
Klasa 10 (10MB/s)

Bashkangjitja Kartë memorie Transcend SDHC Klasa 10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE