Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie Transcend SDHC Klasa 4, 4GB

Kodi i produktit:
111202
EAN:
7605578185574
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4
Klasa:
4
Kodi i prodhuesit:
TS4GSDHC4

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo memorie është e përbërë nga teknologji të avancuara që sigurojnë kualitet të lartë dhe shpejtësi të lartë të transferimit të të dhënave. Me këtë kapacitet të lartë që ka, ky model është i përshtatshëm për fotografi të vëllimeve të mëdha, video, muzikë dhe të dhëna tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578185574
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4
Klasa:
4
Kodi i prodhuesit:
TS4GSDHC4
Lansuar:
17 Korrik 2012
Prodhuesi:
Transcend
Shpejtësia minimale shkruese:
Klasa 4 (4MB/s)

Bashkangjitja Kartë memorie Transcend SDHC Klasa 4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE