Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues GoPro + bateri për kamerë HERO 6 Black, 7 Black, 8 Black

Kodi i produktit:
270149
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8182790239616
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

73.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky karikues mundëson karikimin e dy baterive për kamerë njëkohësisht. Mund të karikoj përmes çdo porti USB. Ofron 45% kohë më të shpejtë karikimi sesa GoPro Supercharger. Përbëhet nga materiale të qëndrueshme dhe ka indikator LED që ju informon për procesin e karikimi

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8182790239616
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo
Kodi:
AJDBD-001-EU
Lansuar:
2. 10. 2019
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE