Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë CaseLogic Era CEBP105

Kodi i produktit:
265201
Besueshmëria:
100 %
Dimensionet e brendshme mm:
250 x 150 x 220
Dimensionet e jashtme:
260 x 180 x 410
Dizajnuar për:
Fotoaparat me lente të lëvizshme
EAN:
0858542448176

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo çantë është e dizajnuar për mbajtjen dhe ruajtjen e kamerave DSLR, dronëve, aksesorëve dhe tabletëve me madhësi 10.5''. Përbëhet nga poliesteri. Përmasat e saj të jashtme janë 26.0 x 18.0 x 41.0 cm ndërsa xhepi i brendshëm është 25.0 x 15.0 x 22.0 cm. Peshon 0.66 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dimensionet e brendshme mm:
250 x 150 x 220
Dimensionet e jashtme:
260 x 180 x 410
Dizajnuar për:
Fotoaparat me lente të lëvizshme
EAN:
0858542448176
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
CL-CEBP105
Lansuar:
18. 7. 2019
Lloji:
Çantë shpine
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Hirtë
Pesha kg:
0.66
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE