Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë GoPro Premium për GoPro Fusion

Kodi i produktit:
252785
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8182790153868
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro Fusion
I përdorshëm me markat:
GoPro

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një çantë luksoze që ofron mbrojtjen për GoPro Fusion. Me kujdes mbron lente, trup dhe butona. Avantazhi i paketës është lehtësia e tij dhe rezistenca e shkëlqyeshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8182790153868
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro Fusion
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi:
ASBLC-001
Lansuar:
24. 1. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Klasik
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE