Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë GoPro Premium për GoPro Fusion

Kodi i produktit:
252785
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8182790153868
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro Fusion
I përdorshëm me markat:
GoPro

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një çantë luksoze që ofron mbrojtjen për GoPro Fusion. Me kujdes mbron lente, trup dhe butona. Avantazhi i paketës është lehtësia e tij dhe rezistenca e shkëlqyeshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8182790153868
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro Fusion
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi:
ASBLC-001
Lansuar:
24. 1. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Klasik
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE