Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues i baterisë Rollei 550 Touch + 2x bateri

Kodi i produktit:
248645
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
4048805216482
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 511.5
Karikim pa kabllo:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rollei 550 Touch është karikues me 2x bateri rezervë e cila do ju mundësoj të përdorni kamerën tuaj 550 Touch më gjatë sesa zakonisht. Bateritë vijnë me kapacitet prej 1100 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
4048805216482
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 511.5
Karikim pa kabllo:
Jo
Kodi:
21648
Lansuar:
8. 11. 2018
Lloji i baterive:
Li-ion
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Rollei

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE