Sony AC adaptér se 4 USB, 5V 6A, bílá CP-AD2M4WC

Kodi i produktit:
208685
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
0085620186860
Për makinë:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
0085620186860
Për makinë:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE