Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës universal për telefon DJI OSMO Pocket

Kodi i produktit:
269002
Besueshmëria:
100 %
EAN:
6970801335288
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
DJI Osmo pocket
I përdorshëm me markat:
DJI

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
6970801335288
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
DJI Osmo pocket
I përdorshëm me markat:
DJI
Kodi:
PG0007
Lansuar më:
4. 9. 2019
Lloji i mbajtësit:
Adapter
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
DJI
Ueb-i i prodhuesit:
Dji.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE