Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse e kamerës për ujë Sencor 3CAM

Kodi i produktit:
245889
EAN:
8590669222261
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
60
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje është krijuar për cdo fotograf modern i cili mund të shkrepë fotografi interesante në ujë. Kjo mbajtëse përfshin një gomë notuese që e mban kamerën lehtësisht dhe një mbajtëse universale. Mbajtësja e përshtatshme për shumicën e kamerave të aksionit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669222261
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
60
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
35049412
Lansuar:
2. 10. 2018
Lartësia [mm]:
155
Lloji i mbajtësit:
Pluskuese, për mbajtje
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Pesha [kg]:
0,05
Prodhuesi:
Sencor
Trashësia [mm]:
42

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE