Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse JOBY GripTight PRO 2

Kodi i produktit:
239413
EAN:
0817024015251
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
91 mm
Gjerësia [mm]:
67
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

55.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gjenerata e re e GripTight PRO rritet në mënyrë të sigurtë dhe stabile për të mbajtur telefonin tuaj të mençur në çdo pozicion. Pajisja është një shtesë e mrekullueshme për të bërë foto, video dhe blogje. Pajisja është e përshtatshme për telefona me gjerësi prej 56 deri në 91 mm, dhe është ideal për iPhone X dhe Samsung Galaxy J2 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0817024015251
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia maksimale e pajisjes:
91 mm
Gjerësia [mm]:
67
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
E61PJB01525
Lansuar:
5. 7. 2018
Lartësia [mm]:
146
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Tripod
Mbajtëse për:
Celularë
Pesha [kg]:
0.14
Prodhuesi:
JOBY
Trashësia [mm]:
58

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE