Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mekanizëm përforcues GoPro për Fusion

Kodi i produktit:
252788
EAN:
8182790213876
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro Fusion
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi:
ASDFR-001

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mekanizmi përforcues "Fingers Mounting Fingers" është përdorur për të bashkangjitur pajisje të tjera për GoPro Fusion, ku avantazhi i tyre është instalimi shumë i lehtë dhe i shpejtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8182790213876
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro Fusion
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi:
ASDFR-001
Lansuar:
24. 1. 2019
Lloji i mbajtësit:
Për kamerë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE