Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set i aksesorëve Rollei XL, 49 pjesë

Kodi i produktit:
271420
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8592457166498
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Rollei
Kodi:
35989

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8592457166498
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Rollei
Kodi:
35989
Lansuar më:
3. 10. 2019
Prodhuesi:
Rollei

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE