Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Shkop për selfie Xiaomi Yi Stick & Yi bluetooth Remote

Kodi i produktit:
240460
EAN:
6926930100983
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
711
I përdorshëm me:
Xiaomi Yi 4K, Xiaomi Yi 4K+, Xiaomi Yi 360 VR
I përdorshëm me markat:
Xiaomi

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Duke përdorur një shkop, ju mund të kapni momente të bukur të jetës tuaja dhe nuk do të humbni asnjë prej tyre. Xiaomi Selfie do t'ju ofrojë imazhe me cilësi të lartë dhe incizim zë lehtë të videove. Ju mund ta zgjasni atë në një gjatësi prej 71 cm dhe mund të paloset për martje më të lehtë. Lidhshmëria Bluetooth e bën të lehtë për të vepruar dhe ka materiale të rehatshme, të cilat nuk rrëshqasin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6926930100983
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
711
I përdorshëm me:
Xiaomi Yi 4K, Xiaomi Yi 4K+, Xiaomi Yi 360 VR
I përdorshëm me markat:
Xiaomi
Kodi i prodhuesit:
AMI590
Lansuar:
20. 7. 2018
Lloji i mbajtësit:
Selfie
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
Xiaomi
Ueb-i i prodhuesit:
Yitechnology.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE