Set për kamerë GoPro Travel

Kodi i produktit:
249152
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi:
AKTTR-001
Lansuar:
14. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

87.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Udhëtoni dhe regjistroni përvojat tuaja në mënyrë të këndshme dhe të lehtë me setin e Udhëtimit GoPro. Çdo gjë vjen në një cantë praktike! Gëzoni përvojat tuaja në mënyrë të plotë dhe pa kufij! Seti përfshin: Tripod të shkurtër (Mini teleskopik dhe trekëmbësh), dhe mbrojtëse të hapur me rripin për mbajtjen e GoPro rreth qafës, duarve ose për t'ia bashkëngjitur shpinës

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi:
AKTTR-001
Lansuar:
14. 11. 2018
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE