Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set për kamerë GoPro Travel

Kodi i produktit:
249152
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi:
AKTTR-001
Lansuar:
14. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

74.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Udhëtoni dhe regjistroni përvojat tuaja në mënyrë të këndshme dhe të lehtë me setin e Udhëtimit GoPro. Çdo gjë vjen në një cantë praktike! Gëzoni përvojat tuaja në mënyrë të plotë dhe pa kufij! Seti përfshin: Tripod të shkurtër (Mini teleskopik dhe trekëmbësh), dhe mbrojtëse të hapur me rripin për mbajtjen e GoPro rreth qafës, duarve ose për t'ia bashkëngjitur shpinës

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi:
AKTTR-001
Lansuar:
14. 11. 2018
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE