Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kapak zëvendësues për GoPro (HERO7 SIlver)

Kodi i produktit:
245485
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8182790232990
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro Hero7 Black, GoPro Hero7 Silver, GoPro Hero7 White
I përdorshëm me markat:
GoPro

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

GoPro sjell kapakin zëvendësues për kamerën HERO7 e cila e siguron pjesën anësore të pajisjes ku gjinden portet USB-C dhe micro-HDMI. Aksesori është zëvendësim i përsosur për origjinalin pasi që e ka ruajtur papërshkueshmërinë nga uji deri në 10 metra thellësi. Aksesori mund të aplikohet lehtësisht pa nevojën e mjeteve shtesë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8182790232990
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro Hero7 Black, GoPro Hero7 Silver, GoPro Hero7 White
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi:
ABIOD-001
Lansuar:
24. 9. 2018
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE