Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbrojtëse GoPro për kamerë HERO 8 Black, e pembe

Kodi i produktit:
270162
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8182790245556
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro Hero 8 Black

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbrojtëse silikoni për kamerë HERO 8 është fleksibile, nuk rrëshqet nga dora dhe ka qëndrueshmëri të lartë. Mbron kamerën nga dëmtimet dhe redukton efektet e rënies. Nuk pengon çasjen në butona të kamerës dhe ekran LCD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8182790245556
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro Hero 8 Black
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi:
AJSST-007
Lansuar:
1. 10. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Speciale
Materiali:
Silikon
Ngjyra:
Rozë
Prodhuesi:
GoPro
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE