Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbulesë e kamerës Vanguard ALTA RCXL - XL

Kodi i produktit:
249346
EAN:
4719856246338
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
950
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

ALTA RCXL - XL është mbulesë e kamerës që do ju mundësoj të shkrepni fotografi të pastërta dhe të detajizuara në çfarëdo kushte atmosferike. Aksesori është i krijuar nga najlloni i kualitetit të lartë, ka ngjyrë të hirtë dhe vjen me madhësi prej 970 x 950 x 120 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719856246338
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
950
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
VA01711
Lansuar:
16. 11. 2018
Lartësia [mm]:
970
Materiali:
Najlon
Ngjyra:
Hiri
Pesha [g]:
120
Prodhuesi:
Vanguard

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE