Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telekomandë Niceboy për VEGA 5 fun

Kodi i produktit:
223984
EAN:
8594182422979

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Niceboy, prodhuesi cilësor i kamerave dhe aksesorëve ju sjell telekomandën VEGA 5 fun. Produkti është rezistent ngaj ujit dhe lidhet direkt me kamerë. Distanca maksimale e komunikimit është 30 metra.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
8594182422979

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE