Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Xham mbrojtës MadMan LCD për GoPro HERO5/HERO6

Kodi i produktit:
245374
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8594176661681
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro HERO5 Black, GoPro HERO6 Black
I përdorshëm me markat:
GoPro

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo pajisje që ka një ekran LCD meriton trajtim të kujdesshëm. Ju shpesh mund të gërvishtni dhe dëmtoni ekranin. Kjo vlen jo vetëm për telefonat mobil, por edhe për kamerat në natyrë. Për këtë arsye është e këshillueshme të blini xham të zbutur në ekran, në këtë rast për kamerat sportive GoPro HERO5 / HERO6. Xhami i shkrirë për ekran LCD për kamerat sportive GoPro HERO5 / HERO6 ofron mbulim perfekt, mbrojtje nga gërvishtjet dhe shfaqje të dëmtimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8594176661681
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
GoPro HERO5 Black, GoPro HERO6 Black
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
MDMH5GLASS
Lansuar:
21. 9. 2018
Xham:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE