Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shkop teleskopik Niceboy, 100cm

Kodi i produktit:
221076
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Niceboy është një prodhues i njohur i kamerave dhe i një game të gjerë të aksesorëve të cilësisë së lartë. Të gjitha këto pajisje e bëjnë shumë më të lehtë për ju për të trajtuar dhe punuar me kamerën tuaj. Avantazhi i madh i aksesorëve të Niceboy është pajtueshmëria e plotë me kamerat Niceboy Vega dhe përputhshmëria universale me shumicën e markave të tjera të kamerave sportive. Ky shkop shërben si një ndihmës ideal në qoftë se ju doni foto të pazakonta të marra nga lart, poshtë ose kënde të ndryshme. Ka një gjatësi të rregullueshme prej 33 deri në 100 cm dhe një dorezë të gomës 14 cm.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE