Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Trekëmbësh Vanguard VEO 2 Pro 263AV

Kodi i produktit:
271498
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4719856246918
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale cm:
150
Kodi:
VA01797

Si të porosisim në Gjirafa50?

171.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4719856246918
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale cm:
150
Kodi:
VA01797
Lansuar më:
3. 10. 2019
Lartësia minimale cm:
59
Pesha kg:
2.1
Pesha maksimale kg:
5
Prodhuesi:
Vanguard

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE